Mgr. Viera Kyseľová

„Nečakajte na zázraky. Celý váš život je zázrak.“
                                                                                                                     Albert Einstein

Po ukončení štúdia na Pedagogickej fakulte UK v Bratislave, odbor Sociálna práca, som 4 roky pracovala ako náborový asistent pre zahraničnú spoločnosť. Nájsť správnych ľudí, podporiť ich v profesijnom raste, podieľať sa na ich spokojnosti a motivácii, to bola moja priorita.

V roku 2005 som sa rozhodla splniť si svoj sen a vycestovať do zahraničia. V Írsku som ostala 4 roky a skúsila si prácu predavačky v rýchlom občerstvení, náborovej asistentky v Bank of New York Mellon, administratívnej pracovníčky v personálnej agentúre Accreate. Okrem pracovných skúseností som v Írsku spoznala skvelých ľudí a aj môjho manžela, s ktorým sme sa v roku 2009 vrátili na Slovensko.

Práci v personalistike/v oblasti náboru som sa venovala ešte niekoľko rokov v spoločnosti Volt Europe Slovakia s.r.o.

Po materskej dovolenke v roku 2015 som zmenila oblasť svojho pôsobenia a začala som pracovať v oblasti vzdelávania, pre spoločnosť FBE Bratislava s.r.o. Mojou pracovnou náplňou bola komunikácia s klientom, vytváranie ponúk vzdelávania, organizácia školení, príprava školiacich materiálov, ap.

Práca v oblasti vzdelávania sa mi páčila a preto som veľmi rada prijala ponuku pracovať pre 3original.sk. Kolegyne sú výborné lektorky, profesionálne a zároveň ľudské. Každú jednu z nich obdivujem a teším sa z našich spoločných úspechov.

Rada trávim čas na chalupe, s mojou rodinou, psíkom. Ak mám čas a možnosť, viem hodiny pozorovať vodu, je úplne jedno či je to rieka, jazero, malý potok, dobíja ma energiou.

Kontaktviera.kyselova@3original.sk